Kniha návštěv

Uvolnění

Datum: 02.02.2019 | Vložil: Drahomíra

Dobrý den
moje první návštěva u Vás mi velmi pomohla k začátkům boje s rakovinou, Přinesla mi velké uvolnění od strachu a beznaděje,nastartovala jiný přístup.Jsem za to velmi vděčná a budu u Vas velmi ráda a intenzivně pokračovat, Děkuji moc, jste úžasná.

Díky

Datum: 04.08.2016 | Vložil: Betka

Dobrý den, byla jsem u vás na kinezi, nespavost, ráda říkám, že se nespavost upravuje, cítím že je to lepší, cítím se více KONEČNĚ ! po 10 letech odpočinutá … a i když jsem nastoupila do nového zaměstnání, zpracování mezd pro 800 zaměstnanců, nový program, spoustu a spoustu nového, co se musím naučit, nejímá mne hrůza, jsem naprosto v klidu s jakýmsi nadhledem a vůbec od setkání s vámi jsem v tak krásné pohodě jako předtím téměř nikdy ne, moc vám za to děkuji !! Nepřicházejí žádné strachy, úzkosti z toho, zda novou práci zvládnu, úžasné !! Děkuji a nebyla jsem u vás naposledy :-) zajímají mne vámi inzerované welnes víkendy.

Alergie

Datum: 24.10.2013 | Vložil: Slámová

Prosím dotaz, zda je možné u dětí léčit astma a alergie na potraviny. Bezlepková dieta, né mléčné výrobky a spousta dalších potravin. Děkuji srdečně za podání zprávy. S pozdravem Slámová

zázračná bytost

Datum: 10.07.2013 | Vložil: Káťa

Milá Péťo, díky tvému včasnému zásahu se dává vše do pořádku. život je lehčí , radostnější a navíc jsem získala zpět další část sebe sama. díky Káťa

Poprvé

Datum: 25.10.2011 | Vložil: JItka Prokešová

Dobrý den,
včera jsem byla poprvé u paní Petry, dnes celý den nemyslím na nic jiného než na včerejší masáž a povídání s ní. Určitě mi pomohla odbourat část negativní energie, kterou mám. Dnes se cítím mnohem lépe a klidněji. DĚKUJI a mé porpvé nebylo naposledy Jitka

Děkujeme

Datum: 04.08.2011 | Vložil: Peta Bártová

Paní Peta je opravdu skvělá :), vyléčila synovi atopický ekzém, již přes rok se mu neobjevil, zmizel jako by nic a to jsme se s ním 2 roky trápili. Moc děkujeme a přejeme mnoho pozitivní energie! Peta s rodinou.

Nejlépe vyzkoušet sám.

Datum: 27.07.2011 | Vložil: Šárka Horynová

K Petře chodím skoro 4 roky. Žádná slova nedovedou vystihnout s jakou láskou dělá svojí "práci" a jak se u ní člověk cítí.
Nejlépe je vyzkoušet na vlastní kůži, určitě rádi předáte svoji zkušenost dál. Je to usměvavý sluníčko. Péťo moc děkuju :-))) Šárka.

celková chvála

Datum: 21.04.2011 | Vložil: Miloš Vesmířan

Moc hezký,přehledný a příjemný stránky.

zdravím Miloš

Děkuji

Datum: 30.11.2010 | Vložil: Pavla

Dobrý den,
s Vašemi masážemi jsem velmi spokojena. Moc mi pomohly.Mnohokrát Vám za vše děkuji. Vaše věrná zákaznice.

Přidat nový příspěvek